Poziv na predavanje: Dr Johannes Tol

Poštovani/a,

Obaveštavamo Vas da će u okviru aktivnosti Belgrade Sport Medicine E Foruma, prof. dr Johanes Tol održati predavanje na temu: „Acute hamstring injuries“ u četvrtak 04 . juna 2020. sa početkom u 18h putem Zoom platforme.

Dr Johannes Tol je iskusni lekar sportske medicine, ali i naučnik, koji je istraživanja za svoju doktorsku diertaciju sproveo u oblasti izučavanja povreda skočnog zgloba i svoj dalji rad nastavio mentorisnjem budućih doktorata u ovoj oblasti. Ugledni je lekar i istraživač, sa bogatim iskustvom kao koordinator za klinička istraživanja u Aspetaru (Doha, Katar), ali i stariji pomoćni urednik u časopisu British Journal of Sports Medicine i glavni lekar za mlade fudbalere u FK Ajax.

Planirano je da ovonedeljno  predavanje traje oko 35 minuta nakon čega će uslediti postavljanje pitanja predavaču.

Pristupni podaci za predavanje:

BSMEF is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Belgrade Sports Medicine E Forum – lecture by prof. dr Johannes Tol

Time: Jun 4, 2020 06:00 PM Belgrade

Password: 9AR4j1

U prilogu Vam dostavljamo .pdf fajl sa koracima za prisup predavanju putem računara i telefona.

Za sva pitanja koja imate smo Vam na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,

Organizatori BSMEF:

Prof. dr Sanja Mazić, Šef katedre za medicinu sporta, Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu

Prof. dr Nebojša Popović, Liege/Belgija-Doha/Katar, gostujući Profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu

Prof. dr Cristiano Eirale, Pariz/Francuska, gostujući Profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu

Moderator: Asist. dr Biljana Đurić, Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu